Haber

Gaziantep’te 4 gazete birleşerek Gazete27’yi oluşturdu

Gaziantep’te Basın İlan Kurumu’na bağlı 4 gazete birleşerek yeni bir gazete kurdu. Gazete27 bugün ilk sayısıyla okurlarına merhaba derken, Gaziantep haberleri, son dakikalar ve sıcak gelişmeler okuyucularına aktarıldı.

Gaziantep27, Gaziantep Doğuş, Gaziantep Pusula ve Gaziantep Ekspres Gazetelerinin birleşmesiyle kurulan Gazete27, güçlü yazı kadrosuyla dikkat çekiyor. Gazete27’nin bugün yayınlanan ilk sayısında Gaziantep’in emektar gazetecilerinden Ökkeş Özekşi, yazısında gazetenin kuruluş amacını, unsurlarını ve amaçlarını anlattı. Güç birliğine vurgu yapan Özekşi, Gazete27’nin Gaziantep haberlerine farklı bir bakış açısı getireceğini vurguladı.

Özekşi, Gazete27’nin yayın ilkelerini şöyle açıkladı:

“Gaziantep haberlerinde, halkın gazetecisi olmak, şehrin yöneticileri ile vatandaşlar arasında bir köprü olma misyonunu görmek ve en doğru iletişimin kurulmasına yardımcı olmak. Gaziantep’in son dakika haberlerini okuyucularına anında duyurmak. Gaziantep asayiş haberlerinde basın mensuplarının mesleki ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak yanlışları eleştirmek, yol gösterici haberler yapmak, kişilerin hak ve özgürlüklerini korumak. spor Sporseverleri haberlerinde anlık gelişmelerle bilgilendirmek, futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, hokey gibi branşlarda Gaziantep temsilcilerinin yanında olmak ve destek olmak. Güçlü ekibiyle birçok özel haber, röportaj ve araştırma haberi yaparak Gaziantep gazetesini okutuyoruz. Gazete27, haberlerini kendi sitesi www.gaziantepdogus.com üzerinden vatandaşlara anında duyuracak. Gazete27, kağıt baskı, www.gaziantepdogus web sitesinde yer alan haberlerini facebook, twitter, linkedln, instagram, pinterest gibi sosyal medya aracılığıyla vatandaşlara duyuracaktır.” – GAZİANTEP

cesme-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu